Plakety/medaile z výstav

Pridať do obľúbených
  • mincestor 4. marec 2019 @21:14

    Zdravím. Nemali by ste plakety/medaile (účastnické alebo ako cena) z výstav poštových známok? Mal by som záujem. Ďakujem!

    mincestor@pobox.sk

  • mincestor 7. marec 2019 @08:52

    Chcem sa podujať na ich zmapovanie, keďže u nás (čs.) o nich neexistuje žiadna literatúra či katalóg (ani u filatelistov ani u numizmatikov).

    Ak nejakú/nejaké máte, ozvite sa mi prosím. Vďaka!

  • karolmilan52 7. marec 2019 @14:45

    Prehľad o súťažných filatelistických výstavách na Slovensku od MARTIN 1969 spracováva predseda ZSF - p. Miroslav Ňaršík. Predpokladám, že dielo má už pred dokončením. Sám som mu poskytoval výstavné katalógy, palmáre, ale aj niekoľko medailí. Bude z toho pravdepodobne nová zbierka (prehľad,zásoba) pre ZSF, pretože tá ktorá bola, neexistuje.

  • rudosulej 9. marec 2019 @16:21

    Dobrý deň, zasielam:
    http://www.numismatika.cz/web/Plastika/D113_Katalog/113kat1601.htm

  • mincestor 19. marec 2019 @23:57

    Dobrý deň, ďakujem za odpovede.

    Plakety a medaile z výstav by som rád aj odkúpil (osobne ich zbieram), resp. ak by neboli na predaj, tak aspoň zdokumentoval ich existenciu (názov a rok konania výstavy, foto a rozmery plakety a iné).
    Chcem ich zaznamenať čisto z numizmatického hľadiska, nielen Slovensko, ale celé naše (čs.) územie.

    karolmilan52
    Počul som o tomto pripravovanom prehľade, ale je to len SK a či tam bude venovaný systematicky priestor plaketám a medailám neviem... Každopádne sa skúsim na pána predsedu obrátiť.
    Inak prehľad výstav z nášho územia už majú spracovaný Filaso.cz (Filatelisté sobě), celkovo je to nejakých 500 katalógov od 1. ČSR po dnes.

    rudosulej
    Vďaka za odkaz, už som na neho narazil a medaile už mám zaznačené.

    Ak by ste vedeli o niekom, čo má medaile na predaj, budem Vám povďačný za posunutie kontaktu.

    Ďakujem pekne, Peter