Peter Sagan, majster sveta

Pridať do obľúbených
  • i.krizka 27. september 2015 @21:55

    Ak sme vedeli operatívne zaradiť známku hokejistov za striebornú medajlu,pevne verí, že rovnako pohotvo vydáme známku a jPetra Sagana za titul majstra sveta. Veď tí diváci vôbec nevedeli z akej krajiny pochádza,ba ani ich reportér. Nuž dajme im to vedieť i prostredníctvom vydanje poštovej známky.

  • Absolut4 28. september 2015 @23:06

    A dufam, ze to bude ako bienale....so znamkou v strede a naklad aspon o 100 000ks menej. :o))

  • Peter 29. september 2015 @12:52

    A Slovenská pošta nám odpíše že však si môžeme dať známku vyrobiť aj sami. Ani by ma to neprekvapilo keďže už som takúto odpoveď raz dostal. Keď som navrhoval známky paraolimpionikom. Niekedy pošta robila známky olympionikov teraz nič.
    Sagana som tiež navrhoval.
    Vazena pošta. Ak by ste sa predsa rozhodli vypočuť žiadosti nás ľudu.
    Tak potom prosíme o Sagana v duhovom drese majstra sveta a medailov v ruke. Ako vás poznám vytvorite nejakú trapošinu ako sa vám v poslednej dobe darí :-)

  • free 1. október 2015 @10:14

    Nesúhlasím prečo by sa malo vyzdvihovať len mediálne známe hviezdy. Keď tak si uctiť všetkých majstrov sveta ako Matej Tóth, Hokejbalisti, atď ...

  • i.krizka 1. október 2015 @11:53

    Majster sveta v cestnej cyklistyke je určite niečo íné. Pán Tóth je skvelý, hádam príde ajna neho, keď vyhrá Olympiádu. Opýtajte sa širokej verejnosti, odborníkov a samozrejme ohlasu v celom športovom svete.

  • Ala1 3. október 2015 @11:55

    Poslal uz niekto na kompetentnych podnet na tuto znamku ci zase len plane reci na fore?

  • i.krizka 3. október 2015 @17:11

    Ano žiadosť bola zaslaná p.Vančovi a súčasne pán MUDr.Osuský, člen námetovej komisie návrh predloží komisii.

  • i.krizka 9. november 2015 @08:06

    Podľa neoficiálne správy, bude známka vydaná v apríli 2016. Škoda,lebo víťazné MS sa konali 2015. Buduci rok sa konajú ďalšie MS a Sganova známka môže byť už neaktuálna.