• m.kello 19. apríl 2015 @13:15

    Zdravim
    zhanam Carte maxime LODE z roku 1994 a Necelinová obálka - s prítlačou: Posielam svoj úsmev a pozdrav. Ak niekto ma alebo by vedel sprostredkovat budem rad.

  • Absolut4 20. apríl 2015 @00:33

    Mam. Absolut4@azet.sk

  • jekrajciovci 16. november 2015 @17:17

    Som dôchodca a zberateľ poštových známok, slovenských známok do roku 1993. Ešte ako učiteľ som založil v škole filatelistický krúžok, ktorý mi do roka skrachoval najmä pre vysoké ceny známok, ktoré študenti neboli schopní zaplatiť. Niečo podobné dnes mám aj ja, ceny známok ešte beriem, ale UTL-ká, HA-čka či zošitky sú veľmi drahé. Pýtam sa prečo komisia, ktoré spracováva emisný plán nemyslí aj na ľudí z nižším príjmami, či študentov. Alebo zbieranie známok i keď len slovenských už je iba pre horných 10-tisíc. Nestačili by 2 -3 známky na UTL-ku najmä ak sú na ňom známky vysokej nominálnej hodnoty. Zamyslite sa nad tým lebo takto neprilákame mladých ľudí k tejto prekrásnej záľube. V príspevkoch som čítal o kvalite našich známok, výsledkoch na súťažiach ale aj o problémoch so zháňaním známok. Som v klube filatelistov a mal by som pripomienku aj ku výške členského príspevku s otázkou čo za to, aké služby pre zberateľa.
    Kde je zverejnená súťaž o najkrajšiu známku či už v roku 2014 ale najmä pre rok 2015
    Ďakujem, prajem všetkým dobré zdravie a zberateľské úspechy
    Dedo Jozef z Oravy

  • dravec 7. február 2016 @22:49

    pre dedo Jozef,
    patri Vam uznanie ze ste sa snazil propagovat filateliu medzu mladymi. Aj mna k tomu dotiahol pán ucitel na ZS...
    ja som z tohoto dovodu zacal zbierat uz len vychytavky a to emisiu Umenie a ochrana prírody SR aj CR vsetko vratane FDC.
    Umelecká Kvalita znamok isla dole vodou, a ich cena strasne hore preto doporucujem specializaciu.
    želám dobré zdravie

  • roman.valach 16. február 2016 @15:51

    Dobry den,

    mate prosim niekto na predaj Grafický list Mediarstvo so zlatou fóliou?

    http://www.pofis.sk/katalog/produkty/zvlastna-ponuka-2006-graficky-list-mediarstvo-so-zlatou-foliou

    Dakujem

    Roman Valach