Bronz na MS U20

Pridať do obľúbených
  • MN 6. január 2015 @09:22

    Naši hokejoví reprezentanti do 20 rokov získali na MS bronz. Po tej prehre v úvodnom zápase (8:0 s Kanadou) by to málokto tipoval, ale bojovali a nakoniec tú medailu získali a náš brankár Denis Godla sa stal najlepším hráčom šampionátu, najlepším brankárom a je aj v All-Stars výbere. Myslím, že by si zaslúžili známku, ved aj našim seniorom sa pri medailovom úspechu vydáva známka.

  • i.krizka 6. január 2015 @11:19

    Úspech aj ja obdivujem. Myslím, ale že mládenec na známku musí ešte veľa dokázať, vo svojej ďalšej kariére.
    Som však za vhodnú prítlač na pošotovom lístku k tejto športovej udalosti. Je to v kompetencii Pofisu.

  • MN 6. január 2015 @16:03

    No jednoducho nech pošta zveční nejako tento úspech (ani pečiatka by nebola od veci).

  • Vojtech Jankovič 8. január 2015 @20:50

    Dámy a páni, je tu možnosť pripraviť poštový lístok s prítlačou k 3. miestu mladých slovenských hokejistov na MS-20 v hokeji. Prosím, pomôžte nám s námetom, čo by bolo zaujímavé a výstižné zobraziť. Námety mi pošlite na emailovú adresu vojtech.jankovic@gmail.com čo najskôr, aby sme ich stihli spracovať a graficky upraviť.
    Vopred ďakujem v mene všetkých fanúšikov a zberateľov, Vojtech Jankovič.

  • i.krizka 9. január 2015 @19:38

    Všetci hráči vrátane trénera majú na úspechu rovnakú zásluhu. Malaby tam byť preto fotografia celého mužstva s trénermi. Takéto boli uverejené vo
    viacerých printových médich.