• dedoedo 2. september 2013 @10:13

    v emisných plánoch na r. 2014 a 2015 som nenašiel žiadny návrh na známku k tomuto výročiu. To si už vôbec nevážime SNP??? cirkevné sviatky majú každý rok nejakú známku!!!Myslím si že SNP sa určite zapísalo do dejín SLOVENSKA.

  • Veronika Vančová (POFIS) 2. september 2013 @10:18

    Dobrý deň, poštová známka "Slovenské národné povstanie" je zaradená v emisnom pláne na rok 2014 a je tam aj uvedená. Plánovaný deň vydania je 28.8.2014.

  • dedoedo 2. september 2013 @14:04

    na portáli Slovenskej pošty je emisný plán kde nie je táto známka zaradená--na vašom som ju našiel...asi musím pozerať všetko okolo známok --Ďakujem za informáciu ...

  • Veronika Vančová (POFIS) 2. september 2013 @14:28

    prosím napíšte mi kde presne na portáli Slovenskej pošty ste nekompletný emisný plán našiel, aby sme mohli urobiť nápravu.

  • dedoedo 2. september 2013 @16:58

    prišlo mi to na môj mail s adresou od --obsah@postoveznamky.sk---kde boli uvedené emisné plány na r. 2014 a 2015

  • Monika Podolská (POFIS) 2. september 2013 @17:56

    Internetova stranka www.postoveznamky.sk nepatri Slovenskej poste, je to len partnerska webstranka, ktora cerpa z nasich informacii a za aktualizovanie informacii zodpoveda administrator tejto stranky.

  • dedoedo 3. september 2013 @10:41

    ďakujem

  • i.krizka 8. september 2014 @13:34

    Je nepochopitelné, že Slovenská pošta si takéto významné výročie pripomenula len známkou a nie hárčekom. Ešte aj s vydaním PL váhali a až dodatočne bol zaradený. Neviem čomu mám pripísať skutočnosť, že na FDC je namiesto pamätníka SNP na prítlači katolícky kostol. Prežil som SNP a viem, že v tomto kostole katolický kňazi burcovali proti SNP. Ide o neznalosť histórie alebo nevydarený vtip.