SPOLOČNÉ VYDANIE

Pridať do obľúbených
  • Vrajo 18. apríl 2011 @17:11

    Spoločné vydanie s Egyptom.
    Ešte stále naša pošta nedokázala naviazať kontakt s Egyptskou poštou? Aj v budúcnosti budete organizovať takto perfektne pripravené spoločné akcie?!

  • Monika Podolská (POFIS) 19. apríl 2011 @07:34

    Dobrý deň,
    spoločné vydanie je VŽDY dvojstranná dohoda vydavateľov poštových známok. Žiaľ, nedokážeme ovplyvniť, či druhá strana má alebo nemá záujem o výmenu svojich produktov.

  • miroslav.chovanec 19. apríl 2011 @07:35

    Komunikoval som s dvoma filatelistami v Egypte. Situacia je nasledovna: egyptska posta zevraj vydala len velmi limitovane mnozstvo znamky, TL a specialne FDC zo spolocneho vydania so Slovenskom. Zevraj aj v samotnom Egypte je takmer nemozne sa k tymto veciam dostat. Chybu by som preto nehladal len v slovenskej poste.

  • lepi-phila 21. apríl 2011 @18:13

    Pozrel som na Delcampe a tam sa predáva TL za cca 3€

  • slavik 23. apríl 2011 @18:52

    Pozor na Egyptanov. Pytaju 15.-eur za postovne, avsak uz dve zasielky mi nedosli, jedna bola premocena. Svagor sa vratil pred tyzdnom z Egypta, tak mi doniesol zopar TL a FDC. Mam zopar prebytkov na predaj. V pripade zaujmu ma mozte kontaktovat na egyptskevydanie@gmail.com

  • igor.nov 27. apríl 2011 @11:40

    Už dlhšiu dobu zháňam Oravský hrad na známke Sna Marina. Môže mi niekto pomôcť?
    Igor

  • Master1993 27. apríl 2011 @12:01

    Dobrý deň,
    San Marínske vydanie môžete nájsť tu: http://aukro.sk/san-marino-pl-spolocne-vydanie-so-slovenskom-i1573934750.html

    Slovenské tu: http://aukro.sk/slovensko-san-marino-spol-vydanie-ciste-i1579261100.html

    Ide však o hárčeky.

  • slavik 12. január 2016 @14:57

    Viem pomoct s egyptskym vydanim: znamka, kuponove kombinacie, harcek, FDC.
    Kontakt: vydanie.egypt@gmail.com

  • slavik 12. január 2016 @15:06

    Viem pomoct so spolocnym vydanim Jan Nepomuk z roku 1993. Vydania Nemecko, Cesko, Vatikan.
    Znamky, tlacove listy, FDC, pamatne listy, carte maximum.
    Kontakt na vydanie.nepomuk@gmail.com